لوگوی فروشگاه اینترنتی ژاوین

چگونه به ژاوین اعتماد کنیم؟

این روز ها که فعالیت مجازی و سایت های فروش اینترنتی از هر زمان دیگری بیشتر شده اند، شاید پیدا کردن یک فروشگاه قابل اعتماد کار سختی باشد. قاب اعتماد بودن از چه لحاظ ؟ صرفا نه بخاطر اینکه پس از واریز پول کالا به دستتان برسد ( که این هم به نوبه خود مسئله مهمی هست ) . قابل اعتماد بودن به دلیل موارد مهم دیگری همچون اصالت کالا، کیفیت کالا، پشتیبانی، قابلیت برگشت کالا و… .

دوست عزیزم اینها مواردی هستند که باید در هنگام خرید از یک فروشگاه اینترنتی به آن توجه داشت. به همین دلیل شاید بپرسید چگونه می توان به ژاوین اعتماد کرد؟ چگونه می توان مطمئن بود کالا ارسال می شود؟ کالا اصالت دارد؟ خدمات پس از فروش دارد؟ و… ما در ادامه به این سوال که چگونه می توانیم به فروشگاه ژاوین اعتماد کنیم و با خیال راحت از آن خرید کنیم پاسخ می دهیم.

ژاوین کی و چگونه تاسیس شد؟

ژاوین کار خود را از سال 98 و با نام آرا آغاز کرد و پس از مدتی نام آن به ژاوین تغییر یافت. ژاوین اسم کوردی و به معنای جوانی و سرزندگی می باشد که مفهموم زیبای آن ، رسالت اصلی فروشگاه ما در ارائه محصولات عالی و خدمت رسانی هر چه بهتر به مشتریان عزیز شد .

پس از چندی و به واسطه اعتماد کاربران، آرا فعالیت خود را گسترش داده و به صورت رسمی به نام ژاوین تبدیل شد که نه تنها محصولات مصرفی بلکه انواع وسایل برقی ، سالنی و شخصی را نیز در بستر سایت و همچنین بصورت حضوری به مشتریان ارائه داد.

ژاوین هم اکنون دارای یک تیم مدیریتی تلاشگر و جوان است که عمده فعالیت ما در جهت کسب رضایت مشتریان و همراهان عزیز می باشد.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.